Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego z okazji 72 rocznicy Wyzwolenia Szczecinka pod patronatem posła na Sejm Radosława Lubczyka


W sobotę 11.02.2017 w hali sportowej Ślusarnia w Szczecinku odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego z okazji 72 rocznicy Wyzwolenia Szczecinka pod patronatem posła na Sejm Radosława Lubczyka.

Turniej rozegrany został w 4 kat. : chłopcy do lat 18,dziewczęta do lat 18, kobiety Open i mężczyźni Open.

Na zawodników czekały nagrody rzeczowe w kat. młodzieży i kobiet oraz finansowe w kat. OPEN mężczyzn jak również poczęstunek dla każdego zawodnika.

Chojnicką UKS „Ósemkę”/THERAPEUTICA/BB AUTO/NEW HOUSE reprezentowali : Iwona Gadomska( kat. Open kobiety), Sławomir Wilczek, Krzysztof Pieragowski i Jarosław Mikołajewski(kat. Open mężczyźni).

Iwona Gadomska w swojej kat. zajęła III miejsce, Sławomir Wilczek – miejsce 9-12, Krzysztof Pieragowski i Jarosław Mikołajewski uplasowali się na poz. 13-16 po bardzo ciężkich, wyrównanych pojedynkach.

Turniej tenisa stołowego otwierał poseł na Sejm Radosław Lubczyk, który, jak sam powiedział jest pasjonatem Tenisa Stołowego, deklarując przy tym pozyskanie funduszy na tę dziedzinę sportu dla zawodników grających na co dzień w klubach w Szczecinku. Brawo dla p. Radosława Lubczyk.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s