Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego „Christmas Cup”w Subkowach

28.12.2016 w środę w Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Subkowach odbył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego „Christmas Cup” 2016. Do rywalizacji przystąpiło ok.100 zawodników, w tym zawodnicy z Kaliningradu.

UKS „Ósemkę” Therapeutica/BB Auto/New Hause Chojnice  reprezentowało 6 zawodników. Rywalizacja przebiegała systemem radzieckim.

Iwona Gadomska w kategorii Open kobiety uplasowała się na pozycji 5-6.

W kategorii Kadet Maksymilian Żychliński zajął miejsce w przedziale 5-6.

W kategorii Amator Mateusz Żychliński i Bartłomiej Ossowski zajęli miejsca w przedziale 13-16.

W najliczniej obstawionej kategorii (22 os) Senior Open zagrał Michał Brieger, który stoczył kilka bardzo wyrównanych walk z zawodnikami z ekstraklasy , I, II ligi . Były to bardzo wyrównane pojedynki, zabrakło tylko odrobiny szczęścia. Michał zajął pozycję 5-6.

Leszek Jodaniewski zagrał w kategorii Weteran – uplasował się w przedziale 7-8.

Przez organizatorów zostały ufundowane puchary za I miejsca, za kolejne medale oraz nagrody rzeczowe za miejsca 1-3.