Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Kształcenia w Łubianie

Published by

on

W sobotę (30.04) na Sali gimnastycznej przy Zespole Kształcenia w Łubianie odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Kształcenia w Łubianie. Chojniczanie startowali w następujących kategoriach: Mężczyźni 18-34 lat (16 osób), Kobiety Open (6 zawodniczek). Wszyscy uczestnicy grali systemem do dwóch przegranych meczów, jedynie panie grały każda z każdą.

UKS „Ósemkę” THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice reprezentowali: Michał Brieger, Maciej Pawlak, Jakub Mazur i Iwona Gadomska.

Iwona Gadomska zwyciężyła wszystkie pojedynki i zajęła 1. miejsce. Jakub Mazur uplasował się w przedziale 7-8. Maciej Pawlak zajął bardzo dobre 2. miejsce. Na szczycie podium stanął Michał Brieger wygrywając zawody bez straty seta.

Po zakończeniu turnieju pierwsza trójka w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe dyplomy, zwycięzcy puchary a pozostali zawodnicy na podium medale.